Léčba vodou

V Japonsku je běžné pít vodu každé ráno a to hned po probuzení.

 

Vědecké výzkumy dávno potvrdily blahodárný vliv tohoto zvyku na zdraví a tvrdí, že voda je u Japonců velmi účinným lékem pro známé vážné nemoci jako bolesti hlavy, migrény, srdeční onemocnění, tachykardii (zrychlené srdce), epilepsii, obezitu, bronchiální astma, zápaly kloubů (artritidy), tuberkulózu, meningitidu, onemocnění močových cest (včetně ledvin), zácpu, zrakové problémy, dělohu, nádory, menstuační těžkosti, zápaly horních i dolních dýchacích cest, duševní onemocnění a jiné.

 

Metoda léčby:

 1. hned po probuzení, před umytím zubů, je potřeba vypít 4 x 160 ml čisté (nebublinkové) vody
 2. po umytí zubů (poznámka č. 1) nejíst a nepít NIC po dobu následujících 45 minut
 3. po 45 minutách můžete snídat, pomalu, aspoň 15 minut (poznámka č. 2)
 4. po snídani, obědě a večeři (poznámka č. 3) nejíst a nepít nic po dobu následujících dvou hodin. Po dvou hodinách je potřeba hlavně doplnit zásoby vody
 5. starší a nemocní, kteří nemohou vypít 4 sklenice vody najednou, mohou na začátku začít s menším množstvím vody a postupně zvyšovat na 4 sklenice. Tělo si postupně na vodu zvykne tak, jak si po dobu dehydrování od vody odvyklo.

 

            Tato léčba hydratací těla skutečně pomohla mnohým trpícím na různé onemocnění a záleží jen na vás, jestli pomůže i vám.

 

            Upozorněte na tuto léčbu svého lékaře, který vám samozřejmě řekne, jaká je to hloupost, a to jen proto, aby vám mohl předepsat další chemický lék, který byl násilně lékaři prodán farmaceutickým („medicínským“) reprezentantem.

 

            Doba potřebná na léčbu / kontrolu / zlepšení pomocí této nejjednodušší, nejlacinější a proto utajované metody:

 1. vysoký krevní tlak              30 dní
 2. zápal a bolesti žaludku      10 dní. Při vředu žaludku se doporučuje pít 2 sklenice vody každé dvě hodiny. Takto jistý lékař, bývalý student Dr. Fleminga, vyléčil více jak 3000 pacientů se žaludečním vředem
 3. cukrovka                          30 dní
 4. zácpa                              10 dní
 5. nádory                           180 dní (vyloučit vepřové, hovězí, mléko, sýry, cukr, smažená jídla, bílou mouku a ostatní nezdravá jídla. Jíst hodně ovoce, zeleniny, těstovin, ryb, česneku, vitamínu C, meruňkových jadýrek (10 jadýrek 6x denně), ořechů a jiných zdravých jídel)
 6. tuberkulóza                      90 dní
 7. zápaly kloubů – po dobu prvního týdne je třeba použít tuto metodu jen v prvních třech dnech, potom přestat. Další týden pokračovat v léčbě už normálně

 

Tato léčebná metoda nemá žádné známé vedlejší účinky; na začátku budete močit častěji, ale to jen dokud se dosud dehydrované tělo nenaučí hospodařit s vodou.

 

Bylo by prospěšné, aby každý v této proceduře pokračoval i po vymizení choroby. To samozřejmě platí i pro zdravé lidi. Tato procedura by měla být běžným stravovacím návykem. Prosím, povězte o léčbě vodou VŠEM, s kterými se setkáváte, hlavně těm, na kterých vám záleží. Takto můžete pomoct mnohým zbytečně trpícím.

 

Lidé ve 20. století se bohužel odchýlili od pití vody k používání všelijakých druhů nápojů, což je tragické, protože NIC nedokáže nahradit vodu.

 

Smutné je proto i to, že lékaři namísto toho, aby řekli pacientovi, aby pil dostatek vody, přikážou pít dostatek tekutin.

 

Pijte čistou nebublinkovou vodu a zůstanete zdravější a aktivní velmi dlouho!

 

Poznámky:

 1. Doporučuji používat zubní pastu bez fluoridu. Žel, mnohé pasty obsahují toxický fluor, který se jinak používá i jako jed na myši! Nechcete si přece čistit zuby jedem na myši.
 2. Výživoví (metaboličtí) lékaři a specialisti vyzdvihují fakt, že trávicí soustava se dopoledne stále zbavuje zbytků stravy z předchozího dne. Proto je prospěšné, jestliže člověk (i zdravý) má jako snídani pár druhů ovoce, což výrazně pomůže trávicímu ústrojí
 3. Po hlavních jídlech obsahujících oleje a tuky se musí pít teplá voda, anebo čaj (1-2 sklenice). Každý chladný nápoj zahušťuje, nebo ztužuje oleje a tuky, které jste právě snědli. Ztužené oleje výrazně zpomalují trávení. Tato ztužená směs potom reaguje se zvýšenou žaludeční kyselinou, rozloží se a je vstřebaná v dvanácterníku rychleji než ostatní jídlo a zůstává tam. Brzy se tato hmota přemění na tuky a výsledkem je často nádor. Tedy prosím, šetřete se a pijte po jídle teplé nápoje, nejlépe teplou vodu